Do pobrania

Formularz wpłaty jest dostępny w naszym Panelu Klienta, generowany jest indywidualnie dla każdego Klienta automatycznie. Aby uzyskać gotowy formularz z nazwą odbiorcy, nr rachunku odbiorcy, kwotą, nazwą zleceniodawcy, wystarczy się zalogować.

W celu uzyskania ID Klienta i PIN-u proszę o wysłanie e-maila do nas, wiadomość powinna zawierać nazwisko, imię, adres oraz tel. kontaktowy Klienta. Odwrotnie prześlemy Państwu ID Klienta oraz PIN. Prosimy również o sprawdzenie danych osobowych, oraz uzupełnienie Państwa danych kontaktowych, nr tel, adresu e-mail.

Od początku 2012 roku nasi Abonenci mogą sami pobierać i drukować faktury bezpośrednio z Panelu Klienta czy też sprawdzić stan swojego bieżącego salda.

Uwaga: do poprawnego wyświetlania faktur niezbędny jest darmowy program do odczytu plików PDF np. Foxit Reader lub Acrobat Reader.

Poniżej zamieszczamy pliki do pobrania:

CENNIK / DOKUMENTY

Rok internetu za jedyne 12 zł.

Pakiet Prestiż 194 kanały Net 300 MB tylko 79 zł

 

Poleć nas swoim znajomym a Ty i osoba polecona która podpisze z nami umowę otrzyma dostęp do internetu przez miesiąc za 1 zł. Promocja nie ma ograniczeń czasowych ani ilościowych. Ile osób podpisze z nami umowę tyle miesięcy Ty dostaniesz za 1 zł, czyli możesz mieć rok internetu za jedyne 12 zł.