Promocje

Podłączenie Internetu już za 1 zł!

W ramach bieżącej promocji oferujemy instalacje/aktywację TV i Internetu za jedyne 1 zł.

Powyższe ceny dotyczą instalacji jednego dekodera lub komputera, instalacja multiroom wycena indywidualna.

Instalacje bezprzewodowe za 99 zł.

Ceny zawierają podatek VAT.

Jedynie u nas w godzinach od 1.00 do 6.00 rano obowiązuje taryfa „bez ograniczeń” – nieograniczona prędkość połączeń.

Informujemy również że zakończyliśmy prace na Osiedlu Sieje polegającą na połączeniu wszystkich bloków bardzo nowoczesną i szybką siecią światłowodową. Dzięki tej technologii transfer informacji dostarczanej do naszych Klientów może osiągać nawet 1000 Mbit/s.

Rok Internetu za jedyne 12 zł!

Oferta specjalna

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalna ofertę promocyjną która pozwoli Wam i Waszym znajomym cieszyć się szybkim dostępem do internetu za 1 zł miesięcznie.
Zasady promocji są proste. Poleć nas swoim znajomym a Ty i osoba polecona która podpisze z nami umowę otrzyma dostęp do internetu przez miesiąc za 1 zł.
Promocja nie ma ograniczeń czasowych ani ilościowych. Ile osób podpisze z nami umowę tyle miesięcy Ty dostaniesz za 1 zł, czyli możesz mieć rok internetu za jedyne 12 zł.

Rok internetu za jedyne 12 zł.

Pakiet Prestiż 194 kanały Net 300 MB tylko 79 zł

 

Poleć nas swoim znajomym a Ty i osoba polecona która podpisze z nami umowę otrzyma dostęp do internetu przez miesiąc za 1 zł. Promocja nie ma ograniczeń czasowych ani ilościowych. Ile osób podpisze z nami umowę tyle miesięcy Ty dostaniesz za 1 zł, czyli możesz mieć rok internetu za jedyne 12 zł.